Mobilny Wzmacniacz Sygnału 4G

Mobilny Wzmacniacz Sygnału 4G

Mobilny Wzmacniacz Sygnału 4G

Dobry zasięg jest w nowoczesnym świecie niezbędny, ale utrzymanie go w domu lub biurze bywa frustrujące. Jenak jest rozwiązanie: wzmacniacz sygnału 4G. Wzmacniacz 4G może wzmocnić sygnał komórkowy wewnątrz budynku, zapewniając dobre połączenie bez konieczności stania w jednym miejscu lub wychodzenia na zewnątrz.” or a bit longer, smoother, let’s say „prettier”: „Dobry zasięg to dziś kwestia absolutnie podstawowa, ale kiedy będziesz próbował zbudować sieć bezprzewodową w domu albo w biurze, zrozumiesz, że zapewnienie tego komfortu nie przychodzi łatwo. Na szczęście jest rozwiązanie: wzmacniacz sygnału 4G.

Wzmacniacz sprawia, że zasięg wewnątrz budynków jest znacznie lepszy, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujesz

Jak różnią się wzmacniacze antenowe sygnału komórkowego 4G LTE?

Jest kilka typów wzmacniaczy sygnału 4G, które zostały stworzone z myślą o różnych zastosowaniach. Niektóre są zaprojektowane tak, by dawały wzmocnienie na 150 metrach kwadratowych, więc sprawdzają się w małym biurze, domu albo na łodzi, a inne mogą wzmacniać sygnał nawet na 2500 metrów kwadratowych, dzięki czemu są chętnie wybierane przez gestorów olbrzymich hoteli, dla których doskonały zasięg jest niezbędny.

Szczególnie jeśli masz bardzo słaby zasięg, wybór wzmacniacza 4G Power Line może zapewnić jego poprawę bez szumu. Najnowsza technologia i mocna antena Yagi sprawiają, że ten repeater przywraca pięć kresek zasięgu nawet tam, gdzie sygnał jest bardzo słaby.

Czytaj Więcej